Костюк (Бурячек) Інна Миколаївна

Вітаю Вас на моїй сторінці.

Мене звати Інна Костюк (Бурячек), я приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу. Мій шлях в нотаріальній системі було розпочату у 2011 році. Саме в цей рік мною було складений найважчий іспит у моєму житті, це іспит на звання нотаріуса.  Іспит я складала Вищій кваліфікаційній комісії у складі 8-ми осіб. Цей іспит змінив моє життя і я повністю занурилися в нотаріальну практику.

Приватний нотаріус Костюк (Бурячек) Інна Миколаївна

Моя практика нараховує 12 років, які пройшли як один день.

Законодавство України не стоїть на місті, воно динамічно змінюється, розвивається, модернізується, адаптується під сучасні тренди та тенденції. Щоб підтримувати внутрішній орієнтир в системі,  нотаріус має бути студентом, вічним студентом, який має вміти вчитися, пізнавати нові норми, вивчати практичну складову та механізми реалізації. 

За 12 років мною було прослухано біля 100 годин семінарів, отримано біля 100 сертифікатів підвищення кваліфікації, проаналізовано шпалери текстів законодавства, отримано в роботу замовлення, які дозволило громадянам та юридичним особам, підтримувати юридичну чистоту та прозорість своєї документації.

Ми живемо в тяжкі часі, коли безпека та стабільність хиткі в нашому житті. Але навіть у Військовий час, нотаріальна система втримує законодавчі кордони, створює непорушні норми, за принципом, повного дотримання прав та свобод громадян.  Нотаріальна система залишається непохитною складовою правої Держави.

Станом на сьогодні я працюючий нотаріус. Я в Україні, я разом з Вами проживаю ці часи, розумію Ваші страхи та усі почуття з ракетами, разом з Вами проживаю втрати та радість повернення наших територій.

Сподіваюсь, що мій 12 річній досвід роботи буде Вам опорою.

Отримайте консультацію нотаріуса.

Якщо Вам потрібна консультація нотаріуса, Ви можете отримати її за тел. +380 (67) 280-57-38 або у зручному для вас месенджері ( Viber | Messenger). Якщо ви хочете щоб Вам зателефонували у зручний час та проконсультували, заповніть форму зворотного зв’язку та отримайте відповідь у зручний для Вас час.